Kodėl verslui remti sportą net ir karantino metu arba 5 "už":

  1. Sporto gerbėjai yra kaip niekad išsiilgę sporto renginių. Ir nenuostabu, nes tokio sporto renginių moratoriumo nebuvo nuo pat II-ojo Pasaulinio karo. Remdami sportą būsite matomi dar didesnės auditorijos nei iki šiol, vos tik pasibaigus karantinui bus leista vėl vykdyti sporto renginius. Pats geriausias “sporto renginių” bado pavyzdys – Baltarusijos pajėgiausios futbolo lygos čempionato tarptautinis žiūrimumas. Kai niekas daugiau nevyksta – aktyviai žiūrima ir tokios varžybos, kurios iki tol tarptautiniu mastu nelabai kam ir rūpėjo.
  2. Net jei kol kas į stadionus nebus leidžiama patekti žiūrovams, jūsų verslo kaip sporto rėmėjo reklaminę žinutę pamatys dar labiau išaugęs TV auditorijos skaičius. Draudimas varžybas stebėti “gyvai” sporto sirgaliams nepaliks nieko kito, kaip tik “prilipti” prie TV ar kompiuterių ekranų.
  3. Dabar itin palankus metas verslui kalbėti dėl sporto rėmimo sutarčių sudarymo, atnaujinimo ar jų pratęsimo. Sporto organizacijoms dabar kiekvienas euras – itin vertingas, tad už tą patį biudžetą galite sėkmingai susiderėti dar didesnę vertę.
  4. Žmogiškasis dėkingumo faktorius iš sporto organizacijos fanų remiant jų mylimą komandą šiuo sudėtingu laikotarpiu, neabejotinai atsipirks jūsų verslui tiek dabar, tiek ateityje: labai didelė tikimybė, jog sporto organizacijos fanai vien tik iš dėkingumo už paramą jų mylimam klubui taps nuolatiniais jūsų prekių ar paslaugų vartotojais, o jūsų pardavimų kreivė šaus į viršų!
  5. Karantino metu itin išaugęs socialinių tinklų naudojimas ir sportininkų veiklos karantino metu sekimas garantuoja, jog jūsų verslo kaip sportininkų rėmėjo reklaminę žinutę pamatytų ir tų sportininkų sekėjai socialiniuose tinkluose. Pasinaudokite galimybe dar labiau išplėsti jūsų prekės ženklo žinomumą remiant sportininkus, ypač sportininkus aktyvius “influencerius” socialiniuose tinkluose !

Tad netaupykite būsimo pelno sąskaita ir pasinaudokite sporto rėmimu kaip vienu iš efektyviausių ginklų siekiant jūsų verslo rinkodaros tikslų !

Mūsų paslaugos verslui:

Sukursime sporto rėmimo strategiją prekinio ženklo ar įmonės korporatyvo reklamai, pasiūlysime taktinių
veiksmų planą jai įgyvendinti. Taip pat kuriame ir vykdome “Sports Star advertising” reklamines kampanijas
atskiram prekės ženklui, organizuojame pramoginius renginius sporto tematika Jūsų įmonės darbuotojams.

Tik dabar: Nemokamai atliksime Jūsų verslo vykdomo sporto rėmimo auditą ir pateiksime efektyvumo analizę.

Sporto rėmimas ir viešinimas

Per sporto rėmimą galite pasiekti Jūsų verslo rinkodaros tikslus. Siūlome išsamias konsultacijas (užpildyti paraišką pirminei nemokamai konsultacijai), rinkos tyrimus, sporto rėmimo strategijos parengimą ir įgyvendinimą, galimo ROI bei potencialiai pasiekiamos klientų TG auditorijos skaičiavimus bei prognozes. Sukursime sporto rėmimo strategiją atskiram prekiniam ženklui, įmonės korporatyvo reklamai, pasiūlysime taktinių veiksmų planą jai įgyvendinti.

"Sports Star advertising" reklamos kampanijos

“Sports Star advertising” – vienas efektyviausių reklamos stilių, kai Jūsų prekinį ženklą reklamuoja sporto žvaigždės. Plačiai pasaulyje garsių prekinių ženklų reklamai naudojamas reklamos stilius, kurio pagrindu sukurta reklama garantuoja prekinio ženklo žinomumo didinimą ir reikiamo įvaizdžio kūrimą. Sukursime galimą reklamos strategiją atskiram prekiniam ženklui ir ją įgyvendinsime optimaliausiais kaštais savo Klientui pasiūlydami “full service” paslaugų paketą: nuo sporto žvaigždės reklamai pasirinkimo iki projekto įgyvendinimo ir efektyvumo analizės.

Sporto renginiai įmonės darbuotojams

Sporto renginiai įmonės darbuotojams gali būti ne tik smagi pramoga, tačiau kartu ir puiki galimybė stiprinti kolektyvo vienybę siekiant bendrų tikslų rinkoje. Siūlome pramoginius sporto renginius įmonės darbuotojams pagal Jūsų poreikius.

Siųsti užklausos formą

Niekada nepageidaujame šlamšto, jo taip pat nekenčiame.